Pieteikšanas darbam SIA OPG

NAMDARIS

Ģipškartona sienas un koka fasādes

Darba vieta

Objektos Zviedrijā

Objekti

Daudzdzīvokļu mājas vai infrastruktūras projekti (slimnīcas, skolas, utt.)

Pienākumi

Profesionāli un patstāvīgi:

  • ievērot darba drošības prasības

  • lietot profesionālus instrumentus

  • lasīt rasējumus

  • atzīmēt sienas/elementu pozīciju

  • uzstādīt metāla un koka sienu, starpsienu un griestu karkasus

  • montēt ģipškartona plāksnes vai vagondēļus

  • kontrolēt paveiktā darba kvalitāti

Prasības

  • Pieredze augstākminētajos darbos

  • Spēja strādāt patstāvīgi

  • Vēlme strādāt un pilnveidot savu kvalifikāciju

Piedāvājam

  • Atalgojumu 12 -16 EUR/stundā uz rokām ar iespēju pelnīt vairāk

  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu

  • Bezmaksas nodrošinātu labiekārtotu dzīvesvietu un transportu

  • Profesionālu instrumentu

  • Darba apģērbu

  • Sporta aktivitāšu apmaksu 50 EUR/mēn (pēc pārbaudes laika - 3 mēn)

Lūdzam aizpildīt visus zemāk norādītus laukus / Пожалуйста, заполните все поля ниже

Es vēlos pieteikties darbam saistītam ar / Хочу подать заявку на работу по *
Lūdzu, ievadiet tālruņa numuru ar valsts kodu (+371...) / Пожалуйста, указывайте номер телефона с кодом страны (+371...)
Šajā formā sniegtie dati tiks saglabāti un izmantoti, lai apstrādātu Jūsu pieteikumu darba vakancei. Jūs dodat savu atļauju sazināties ar Jums. Jums ir tiesības sazināties ar OPG, lai dzēstu Jūsu ievadītos datus. / Информация предоставленная в этой форме будет использована для обработки заявки на должность. Вы даёте согласие связаться с вами. У вас есть право связаться с OPG для удаления ваших данных.